Gwarancja najniższej ceny

Newsletter

Aby otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach last minute prosimy wpisać swój adres e-mail

  • Oferta:
  • Wyniki wyszukiwania
  • Prezentacja i opis oferty
  • Rezerwacja i potwierdzenie
  • Zakończenie

PARYŻ - Zamki nad Loarą - 7 dni - wycieczka objazd
Francja / Paryż

 
Nazwa: PARYŻ - Zamki nad Loarą - 7 dni - wycieczka objazd
Kod oferty: 10406364
Wyżywienie: dwa posiłki
Dojazd: autokar
Od dnia: 27.09.2010
Długość pobytu: 6

Trasa

PRAGA - PILZNO - PARYż - CHAMBORD - BLOIS - PARYż

Program wycieczki

1 dzień: Bielsko-Biała - Praga - Pilzno

wyjazd z Bielska-Białej o godz. 7

00, przejazd przez Czechy do Pragi, krótkie zwiedzanie, w programie m.in.: Hradczany, Katedra Św. Wita, Pałac Królewski, Złota Uliczka. Dojazd na nocleg do hotelu w okolicach Pilzna.

2 dzień

Pilzno - Paryż
po śniadaniu wyjazd z hotelu, przejazd przez Niemcy, Francję do Paryża. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu.

3 dzień

Paryż

po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Paryża, w programie m.in.

Katedra Notre-Dame - jedna z najwspanialszych budowli architektury gotyckiej, Dzielnica Łacińska (Panteon i Sorbona), Centrum Pompidou - centrum sztuki i kultury nowoczesnej, Dzielnica La Defense. Rejs statkiem po Sekwanie. Obiadokolacja w restauracji. Nocleg w hotelu.

4 dzień

Paryż

po śniadaniu wyjazd do Wersalu, zwiedzanie słynnego kompleksu pałacowo-ogrodowego Ludwika XIV. Następnie powrót do Paryża i kontynuacja zwiedzania, w programie m.in.

wyjazd na Wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, spacer po Polach Elizejskich, Plac Zgody, Pałac Elizejski, Pałac Inwalidów, Bazylika Sacre-Coeur wzniesiona na szczycie wzgórza Montmartre. Obiadokolacja w restauracji. Nocleg w hotelu.

5 dzień

Paryż - Chambord - Blois - Paryż
po śniadaniu wyjazd w kierunku Tours, zwiedzanie zamku Chambord - największej i najefektowniejszej rezydencji w Dolinie Loary oraz fascynującego różnorodnością stylów zamku Blois, który do czasów Ludwika XIV był ulubioną rezydencją francuskich królów. Powrót na obiadokolację i nocleg do Paryża.

6 dzień

Paryż

po śniadaniu dalsze zwiedzanie Paryża (program realizowany metrem)

część Muzeum Luwr ze wspaniałą i największą kolekcją arcydzieł sztuki europejskiej (m.in. Wenus z Milo, Mona Lisa, Nike z Samotraki), Pałac Sprawiedliwości (dawny Pałac Królewski). Czas wolny. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Niemcy w kierunku kraju.

7 dzień

Bielsko-Biała
kontynuacja jazdy do Polski.
Powrót do Bielska-Białej około godz. 16:00.

Uwaga

Uczestnicy sami pokrywają koszty biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz komunikacji metrem (około 80 EURO).
Powyższy program jest programem ramowym. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Połączenia z innymi miastami wg rozkładu jazdy.

Świadczenia

Transport
komfortowy autokar (klimatyzacja, video, barek, WC)
Zakwaterowanie
4 noclegi w hotelu ** - *** na przedmieściach Paryża (pokoje 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym)
1 nocleg w hotelu ** - *** w okolicach Pilzna (pokoje 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym)
Wyżywienie
5 śniadań kontynentalnych, 3 obiadokolacje w restauracji typu self-service (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo)
Ubezpieczenie
KL + NW + bagaż
Opieka pilota

Kalkulator cen wycieczki

Ładowanie...